Sīkdatņu izmantošanas politika

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek izveidotas un saglabātas Jūsu kā Interneta lietotāja ierīcē (datorā, planšetē, mobilajā tālrunī un tml.), apmeklējot Ozolaspeks.com vietni. Sīkdatnes “atceras” Jūsu pieredzi un pamatinformāciju un tādējādi uzlabo Ozolaspeks.com lietošanas ērtumu.

Izmantojot sīkdatnes, tiek apstrādāti Ozolaspeks.com lietošanas vēstures dati, diagnosticētas problēmas un trūkumi vietnes darbībā, ievākta lietotāju paradumu statistika, kā arī tiek nodrošināta vietnes funkcionalitātes pilnīga un ērta izmantošana.

Ja Jūs nevēlaties atļaut izmantot sīkdatnes, Jūs to varat pārtraukt, izmanot savas interneta pārlūkprogrammas uzstādījumus, tomēr tādā gadījumā Ozolaspeks.com vietnes lietošana var būt traucēta un apgrūtināta. Saglabāto sīkdatņu dzēšana ir iespējama Jūsu ierīces Interneta pārlūkprogrammas uzstādījumu sadaļā, dzēšot saglabāto sīkdatņu vēsturi.

 Ozolaspeks.com izmanto sīkdatnes?

  • sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
  • tīmekļa vietnes funkcionalitātes nodrošināšanai;
  • statistikas datu iegūšanai par tīmekļa vietnes apmeklētāju plūsmu – apmeklētāju skaitu, vietnē pavadīto laiku;
  • tīmekļa vietnes darbības efektivitātes uzlabošanai;
  • anonīmi apkopotu statistiku par to, kā un kādus produktus Jūs esat meklējis;
  • apkopotu uzticamu vietnes lietošanas informāciju, kas ļauj mums izmērīt, cik labi vietne atbilst tās lietotāju vajadzībām, un lai veiktu jebkādus nepieciešamos uzlabojumus (piemēram, Google Analytics).
Serveris, kurā izvietota Ozolaspeks.com tīmekļa vietne, reģistrē tīmekļa vietnes apmeklētāja nosūtītos pieprasījumus (atvērtās tīmekļa adreses, izmantoto ierīci un pārlūkprogrammu, vienas sesijas datus, IP adresi, piekļuves laiku). Šie dati tiek izmantoti tikai tehniskajiem nolūkiem: lai nodrošinātu tīmekļa vietnes pienācīgu funkcionēšanu un drošību. Šo personas datu apstrādes tiesiskais pamats ir Ozolaspeks.com leģitīmā interese. Ozolaspeks.com neizmanto sīkdatnes, lai veiktu lietotāju paradumu izsekošanu.

Trešo personu sīkdatnes

Ozolaspeks.com  mājas lapā var būt trešo personu sīkdatnes, kā, piemēram, Google Analytics.

Google Analytics rīku nodrošina Google Inc. (ASV uzņēmums), kuram ir piekļuve šī rīka vāktajiem statistikas datiem. Google Inc. ir pievienojusies Eiropas Savienības (ES) – Amerikas Savienoto Valstu (ASV) Privātuma aizsardzības principiem, ES–ASV Privātuma aizsardzības sarakstam, kas apstiprina, ka pakalpojumu sniedzējs ievēro ES pieprasītos privātuma standartus. Šim pakalpojumu sniedzējam ir piemērojamas arī līgumiskās saistības, kas paredzētas privātuma nodrošināšanai.

Sīkdatņu kontrole

Datu subjekts var dzēst sīkdatnes pēc savas izvēles (sīkāka informācija – www.AboutCookies.org un/vai www.youronlinechoices.com/lv/).

Pārzinis un kontaktinformācija

Personas datu apstrādes pārzinis: Mārtiņš Zaķis, vienotās reģistrācijas Nr.28060522009, adrese: "Ādamsoni", Pāles pag., Limbažu nov., LV-4052, Latvija, tel. +371 27815346.