Par mums

Sveiki, mani sauc Mārtiņš!

Jau no mazotnes esmu sapņojis lielus sapņus un neatlaidīgi strādājis, lai sasniegtu cerēto. Paralēli skolai apguvu papildu zināšanas, lai veidotu savu mazo uzņēmumu. Aizvien jauni izaicinājumi mani sagaida ik uz soļa, bet esmu pārliecināts, ka arī kļūdas ir tikpat vērtīgas kā panākumi.

Kādēļ ozolzīles un ozolzīļu kafija?

Idejas nāk pie tiem, kam ir atvērts prāts un pietiek drosmes saskatīt iespēju un apņēmība ķerties pie darba. Tā nu 2018. gada rudenī, kad biju uzsācis mācības 7.klasē, kopā ar varen’ lielu ozolzīļu ražu nāca iespēja “iekāpt uzņēmēja kurpēs” un dibināt skolēnu mācību uzņēmumu. Ideju bija daudz, bet nolēmu, ka varētu izmēģināt pagatavot un pagaršot ozolzīļu kafiju par ko man bija stāstījusi mana Omīte.

Kā aizsākās Ozola spēks?

Viena no ozolzīļu kafijas labajām īpašībām ir, ka tā nesatur kofeīnu, ko mūsdienās veselības dēļ nevar vai izvēlas nelietot aizvien vairāk cilvēku. Vēlme piedāvāt kaut ko jaunu vai arī sen aizmirstu veco, bet interesantu un garšīgu, ņēma virsroku un tā nu sākās Ozola spēka stāsts - pirmie tirdziņi, mirdzums acīs, kā arī trīspadsmitgadnieka vēlme sākt īstenot savus sapņus, negaidot maģiskos 18...

Kas ir Ozola spēks?

Zīmols, kas piedāvā 100% ozolzīļu kafiju, kā arī gardus našķus kā sastāvā ir ozolzīļu pulveris un ozolzīles ar visām tās vērtīgajām īpašībām un spēku. Ja ozolzīļu cepumi, ievārījums, sīrups vai klientu iecienītie spēka batoniņi izklausās neiedomājami – nogaršo! Tas noteikti būs unikāls garšas ceļojums, ko novērtēs kārumnieki, kas meklē ko gardu, bet tajā pašā laikā veselīgu veidu, kā palutināt sevi.

Ozola spēks ir arī ģimene. Kā saka, viens nav darītājs un esmu pateicīgs savai ģimenei par atbalsta plecu, izpalīdzīgu roku pāri vai uzmundrinājumu brīžos, kad nokostais kumoss izrādījies trakoti liels vai liekas, ka dienā nepietiek stundu. Ideja un produktu sortiments liecina, ka mums patīk eksperimenti, tādēļ aizvien meklējam jaunas garšas un idejas ozolzīļu baudīšanai.