Preces atgriešana

 

Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 kalendāro dienu laikā, atsūtot to pa pastu uz biroja adresi “Ādamsoni", Pāles pagasts, Limbažu novads, LV-4052 vai ar Omniva pakalpojumiem uz Limbažu Maxima pakomātu. Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri). Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi vai Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāaizpila Atteikuma tiesību veidlapa un jānosūta tā Pārdevējam uz e-pastu Ozolaspeksinfo@gmail.com Pēc Jūsu atgriezto preču saņemšanas, veiksim naudas atmaksu.

Naudu par atgriežamo Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu atteikuma veidlapā 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un pēc atgrieztās preces saņemšanas. Precēm jābūt nelietotām un nesabojātām, un sūtījumam jāpievieno izdrukāts pasūtījuma apstiprinājums. Atpakaļsūtīšanas izmaksas sedz klients.

Bojātas preces gadījumā lūdzam bojāto preci nofotogrāfēt un atsūtīt mums uz klientu atbalsta e-pastu Ozolaspeksinfo@gmail.com norādot arī veiktā pasūtījuma numuru. Pēc apstiprinājuma saņemšanas bojāto preci var sūtīt atpakaļ uz Ozola spēks biroju (“ "Ādamsoni", Pāles pagasts, Limbažu novads, LV-4052”) apmaiņai.

Pircējam ir pienākums saglabāt dokumentus (čekus vai pasūtījuma elektroniskās kvītis) par Preces saņemšanu.

 Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.

Sīkāku informāciju par to, kas ir atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē:http://www.ptac.gov.lv